|
Najważniejszym wnioskiem z wywiadu jest to, że TS-em rządzi dalej stary układzik z LMM na czele.
Na tym w zasadzie można skończyć analizę wywodów prezesa i jego anioła stróża.
Czyli tak. Trio odchodzi. TS wdraża akcję ratunkową pt. spłacamy trio by ratować ligę. Za co. Za pożyczkę od "grupy krakowskich biznesmenów". Oczywiście pod zastaw terenów. W czerwcu SA pada, pożyczka jest wymagalna. Grupa przejmuje tereny. Za rok dwa TS pada. Miasto stawia zaporowe warunki co do stadionu, jakaś drużyna Wisły tuła się po wioskowych boiskach. Za dwa lata ktoś rzuca pomysł by zburzyć stadion bo miasto dopłaca do niego za dużo.Lud to kupuje. Za pięć lat rozpoczyna się z hukiem przy R22 budowa White Star Apartments. Kurtyna.
Niemożliwe Science Fiction. No to już sobie każdy oceni sam.
Nie dziwię się Jażdzyńskiemu, że chcieli przejąć znak i akademie. To jedyny racjonalny sposób na przetrwanie Wisły Kraków.
Wisłocki tym wywiadem zabił nadzieję.
|