Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21840
Stary 22.11.2019, 12:18
pan_premier napisał(a):Wyświetl post
i to jest clue problemu.
Jażdzyński nie zachowuje się szczególnie miło, ale do ....y nędzy, rok temu TS był w dupie i za 6 tygodni będzie w jeszcze głębszej.
To nie jest pozycja do negocjacji: albo ratujemy SA i będzie w tym szansa dla TS, albo wszystko pójdzie na dno lada moment.


Niepewności w tym całym rozdaniu dodaje jedynie postawa TF- czy naprawdę im zależy na upadku klubu? Co im to da ?
Brak przekazania zarządzania długiem do trójki to czysty sabotaż.
Może jest jednak plan B który rozgrywa się nad TSem?
TS to leśne dziadki i jeden z ostatnich funkcjonujących skansenów PRL. Ja rozumiem frustrację Jażdżyńskiego, bo ewidentnie Wisłocki i Ska przycinają sobie w ciula. Propozycje w stylu "to wy włóżcie kasę w klub a my się zastanowimy za pół roku" ich kompromitują.

Ewidentnie chcą pasożytować na sekcji piłkarskiej bez żadnego wkładu pracy i finansowego. Problem w tym że nie znajdą nigdzie frajerów którzy się na to zgodzą. Zniszczą TS przy okazji, ale będą próbowali wydoić "SA" do końca. Nie mają żadnych argumentów, absolutnie nic ale i tak grają na zwłokę.

Po wywiadzie z Wisłockim jestem załamany. Merytorycznie Ci ludzie gwarantują klęskę, wiecznie zaskoczeni i patrzący jakby tu kogoś wydymać za jego pieniądze.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.11.2019 o godz. 12:57.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując