Konrad. napisał(a):

|
Jeżeli obecny zarząd od 11 miesiący nie ma nawet pomysłu na jakiś plan B (i jeszcze się c tym chwalą w wywiadzie) to gdzie tu miejsce na negocjacje?
|
i to jest clue problemu.
Jażdzyński nie zachowuje się szczególnie miło, ale do ....y nędzy, rok temu TS był w dupie i za 6 tygodni będzie w jeszcze głębszej.
To nie jest pozycja do negocjacji: albo ratujemy SA i będzie w tym szansa dla TS, albo wszystko pójdzie na dno lada moment.
Niepewności w tym całym rozdaniu dodaje jedynie postawa TF- czy naprawdę im zależy na upadku klubu? Co im to da ?
Brak przekazania zarządzania długiem do trójki to czysty sabotaż.
Może jest jednak plan B który rozgrywa się
nad TSem?