Wyświetl pojedynczy post
pan_premier
Senior Member
 
 
Od: 01.2003
Skąd: Carpathia:)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21839
Stary 22.11.2019, 12:06
Konrad. napisał(a):Wyświetl post
Jeżeli obecny zarząd od 11 miesiący nie ma nawet pomysłu na jakiś plan B (i jeszcze się c tym chwalą w wywiadzie) to gdzie tu miejsce na negocjacje?
i to jest clue problemu.
Jażdzyński nie zachowuje się szczególnie miło, ale do ....y nędzy, rok temu TS był w dupie i za 6 tygodni będzie w jeszcze głębszej.
To nie jest pozycja do negocjacji: albo ratujemy SA i będzie w tym szansa dla TS, albo wszystko pójdzie na dno lada moment.


Niepewności w tym całym rozdaniu dodaje jedynie postawa TF- czy naprawdę im zależy na upadku klubu? Co im to da ?
Brak przekazania zarządzania długiem do trójki to czysty sabotaż.
Może jest jednak plan B który rozgrywa się nad TSem?
Ci kibice potrafią uczynić niesamowity kocioł rytmicznie uderzając nogami - informuje Wojciech Łobodziński, który grał na tym obiekcie z reprezentacją Polski.
Odpowiedz cytując