krysztal napisał(a):

|
Jeszcze jedno mi się rzuciło w oczy po tym wywiadzie.Wszyscy mówią że Wisłocki z Królewskim powinni się dogadać bo są dobrymi znajomymi a ja odniosłem wrażenie że Wisłocki ma jakiś żal do całej SA za to że z niego zrezygnowali.
|
A czy Wisłocki czasami od stycznia nie powtarza że woli szkolić dzieci niż zarządzać spółka? On nie jest urodzonym menagerem i raczej sobie z tego zdaje sprawę. Niestety przy tej okazji to też wychodzi.