Wyświetl pojedynczy post
BigLeb
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21833
Stary 22.11.2019, 11:17
To, że nam się trafił Królewski, to jest fart nie z tej ziemi. W styczniu Wisłocki przytakiwał i wodził przerażonym wzrokiem szukając czegokolwiek, żeby utrzymać się nad wodą. Królewski dogadał się z Błaszczykowskim i Jażdżyńskim, gościem który się zna na zarządzaniu, jakiego Wisełka nie miała i mogła tylko pomarzyć bo jej na takich magików nie stać, a on, za dziękuję pomaga wyciągać spółkę z gówna. No to jak jakoś idzie, jak są efekty ekonomiczne bo sportowych brak, to odlazły strupy od dupy panu Wisłockiemu i można się znowu ustawiać w pozycji pasożyta, skoro dawcę odłączyli od respiratora to można doić.
Będzie Wisłocki rządził od stycznia razem z socios, serek zawsze twierdzi, ze w TSie jest wszystko spoko.
Miałeś chamie złoty róg...
Ostatnio edytowane przez BigLeb : 22.11.2019 o godz. 11:45.
Odpowiedz cytując