Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21830
Stary 22.11.2019, 10:47
krysztal napisał(a):Wyświetl post
Jeszcze jedno mi się rzuciło w oczy po tym wywiadzie.Wszyscy mówią że Wisłocki z Królewskim powinni się dogadać bo są dobrymi znajomymi a ja odniosłem wrażenie że Wisłocki ma jakiś żal do całej SA za to że z niego zrezygnowali.
Tylko jeśli faktycznie ten żal jest, to skąd on się wziął, skoro od początku było mówione, że to chwilowo sprawowana funkcja...? On sam się deklarował, że, jak pożar zostanie opanowany to potem wraca do szkolenia, a dogaszaniem zajmą się "menadżerowie".
Odpowiedz cytując