krzywy napisał(a):

|
Panowie BKJ dajcie sobie już spokój, Zostawcie to wszystko. Niech ta farsa się wreszcie skończy. W Wiśle nie ma warunków aby tworzyć wielką piłkę. Niech te mendy za worek srebrników wykończą się nawzajem.
|
Cóż za kibic Wisły, który życzy jej upadku. Świetnie. Jeśli większość negocjatorów w biznesie pochodziłaby w ten sposób nikt by nie doszedł do konsensusu.
Gdzieś tam kiedyś Królewski mówił że proces przekazania klubu to są miesiące, tymczasem czytam że sprawa utknęła na 2 spotkaniu. Serio to miało tak krótko trwać? Skoro TS zdaje sobie sprawę że pewne rzeczy muszą się wydarzyć (przekazanie akademii, unormowanie kwestii loga, sklepu, kwestia długu) to Panowie muszą się w końcu spotkac. Tym bardziej że w całym bilansie więcej ma do stracenia TS, niż JKB.