|
Największy problem to moim zdaniem obsługa tego długu.Panowie zasłaniają się jakąś tajemnicą i nabierają wody w usta.Tam muszą być niezłe kwiatki zważywszy że umowę sporządzali słynni prawnicy TF którzy przegrywali prawie wszystko jak leci z niemniej słynnymi prawnikami czy tam radcami prawnymi którzy mają jednoliterowe nazwiska
|