|
Ludzie, kończmy wreszcie ten cyrk. Ludzie z TS mają przeświadczenie, że tylko oni są gwarantem przetrwania klubu "Wisła." Łącząc to przekonanie z ich zdolnościami biznesowymi nie sposób dojść do wniosku innego jak ten, że tym razem to naprawdę koniec.
Zapewne w przyszłym sezonie zaczniemy od okręgówki. Co gorsza, na plecach będzie bagaż w postaci całej hałdy "działaczy." Serdecznie zachęcam do wyjazdów w tym sezonie, bo na następne na poziomie E-klasy poczekamy pewnie z 10-15 lat.
Demokracja: mówisz co chcesz, robisz co ci każą.
|