Wyświetl pojedynczy post
Merkury
Senior Member
 
Od: 06.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21819
Stary 22.11.2019, 03:40
Dla mnie po ukazaniu się wywiadów z dwóch stron barykady staje się powoli jasne że próba ratowania piłki nożnej w wydaniu ekstraklsowym przy Reymonta dobiega powoli końca. Mamy koniec roku, drużyna sportowo wygląda dramatycznie, negocjacje TS z BJK idą jak po grudzie na ten czas można w ogóle mówić że ich nie ma i nie będzie gdyż wczytując się w to co piszą obie strony o kompromis w tych okolicznościach będzie trudno by nie powiedzieć że na takowy się nie zanosi wcale. Pytanie czy Wisła rozegra sezon do końca bo jeżeli widmo spadku będzie przesadzone po tych kilku spotkaniach do końca roku to zakładam że drużyna pod TSem nie przystąpi do rundy wiosennej.
Ostatnio edytowane przez Merkury : 22.11.2019 o godz. 03:44.
Odpowiedz cytując