Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#42
Stary 22.11.2019, 03:05
siara napisał(a):Wyświetl post
Zatem jeszcze raz przeczytaj co napisałeś :

" Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli. "

Nie twierdzę że jest znakomity, twierdze że przeczysz sam sobie.
Nie przeczę sam sobie, po prostu nie rozumiesz tego co czytasz. Po prostu.

1) Kibice powinni przestać pitolić o zawodniku którego większość na oczy nie widziała. To nie dotyczy tylko Szoty, akurat on jest teraz na tapecie, jakiś czas temu było trucie czemu Chuka gra tak mało, wcześniej Grabowski miał nas zbawić, no i Kumah był straszliwie prześladowany wg. niektórych.

2) Zawodnik jeśli zacznie grać to dlatego, bo trener uznał że zasługuje i swoim wejściem nie osłabi szans na zwycięstwo (albo ze składu wypadną wszystkie alternatywy - patrz Grabowski i Pawłowski). Koronny argument to "no przecież nie będzie gorszy od X". Tylko niestety zwykle okazuje się że jest.

Jeszcze prościej: Pierwsze zdanie to opis głupich zachowań kibiców którym wydaje się że życie to Futbol Manager, drugie to zwrócenie uwagi kiedy normalnie zawodnik zmienia innego w wyjściowym składzie.

Jeżeli nadal nie rozumiesz to nie jestem w stanie Ci pomóc.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 22.11.2019 o godz. 03:07.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując