Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21816
Stary 22.11.2019, 01:29
Przecież to wszystko obwarujesz umowami, nikt tu nie chce robić konkurencji - wymyślasz pod swoją tezę problemy po prostu. Budowę boiska wolisz przemilczeć, a to jak na warunki Wisły duża inwestycja, która pomoże i SA i TS.
Odpowiedz cytując