serek.c2 napisał(a):

Przecież SA jeśli tylko chce, to sobie może rekrutować i 1500 dzieciaków, o czym Ty piszesz? Jest jednak jakaś granica, której przekroczyć nie będą w stanie i tu sobie TS będzie po prostu słabszych chłopaczków szkolił do 12 roku życia, będąc do tego klubem partnerskim. To może w ogóle zerwijmy umowy także z klubami partnerskimi, bo one też potencjalnie zabierają nam sponsorów. Strata dofinansowania rozumiem tez Cię nie interesuje, co tam, przecież mamy super infrastrukturę.
Reszta to już w ogóle bzdury zważywszy na to, że TS rozważa oddanie sklepu spółce... Wstawkę o Wisłockim pominę milczeniem.
|
Nie ma się co obruszać. Trochę w tej młodzieżowej piłce siedzę więc te fragmenty czytam ze szczególną uwagą. I z tego wywiadu tak to zrozumiałem. SA nie chce konkurencyjnej sekcji piłki nożnej w Wiśle. Nie chce, żeby za parę lat ktoś stwierdził, że jednak sobie rozszerzy szkolenie do U19, bo czemu nie. Nie chce konkurencji. Kluby partnerskie to inna bajka. Tam nikt nie ma wątpliwości, że trenuje w/sponsoruje LKS Wolanka czy Orbicie Bukowno.