Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21814
Stary 22.11.2019, 00:49
Piknik1906 napisał(a):Wyświetl post
Ale czego tu można nie rozumieć. Grupa 18 chłopaków to 3600 miesięcznie. Minus trener to 2500. Całą resztę w tej szkółce pokrywają rodzice. 12 grup (dwie na rocznik) to 30.000. 360.000 rocznie. Do tego jakiś sponsor/drobni sponsorzy na dychę miesięcznie i mamy prawie pół bańki. Dlaczego SA ma rezygnować z tych pieniędzy?

No i jeśli dobrze rozumiem co Jażdżyński miał na myśli to chodzi też o to, żeby nie było wątpliwości gdzie jest na Wiśle piłka.

Ja to czytam tak że TS się tego trzyma z dwóch powodów. Po pierwsze stracą tą kasę, a po drugie nie będzie już opcji żeby opowiadać że kupując gadżety u nich wspierasz (młodzieżową) piłkę. I może tutaj jest ukryte dno.
Trzeci powód może być osobisty. Zgoda na podział likwiduje sekcję której szefem jest Rafał Wisłocki...
Przecież SA jeśli tylko chce, to sobie może rekrutować i 1500 dzieciaków, o czym Ty piszesz? Jest jednak jakaś granica, której przekroczyć nie będą w stanie i tu sobie TS będzie po prostu słabszych chłopaczków szkolił do 12 roku życia, będąc do tego klubem partnerskim. To może w ogóle zerwijmy umowy także z klubami partnerskimi, bo one też potencjalnie zabierają nam sponsorów. Strata dofinansowania rozumiem tez Cię nie interesuje, co tam, przecież mamy super infrastrukturę.

Reszta to już w ogóle bzdury zważywszy na to, że TS rozważa oddanie sklepu spółce... Wstawkę o Wisłockim pominę milczeniem.
Odpowiedz cytując