Piknik1906 napisał(a):

|
Akurat tutaj na pewno się nie mylę. Wbrew opowieściom o misji i dzieciaczkach te grupy to czysta komercja. Nie będą żadną konkurencją sportową tylko konkurencją handlową do środków rodziców i sponsorów. Dlaczego to TS ma zarabiać na tych grupach a nie SA? Czemu piłka ma sponsorować inne dyscypliny wciąż? Tak zapewne myśli o tym SA. Ja ich rozumiem.
|
Całe struktury AP TS chce przekazać do SA. Chcą sobie zostawić szkółkę, gdzie szkolą się dzieciaki 7-12, chcą zostać klubem partnerskim SA. Oczywistym jest, że w AP będzie ograniczona ilość miejsc, trafią tam najsilniejsi. Słabsi tafią do szkółki TS... Jeśli to jest zła propozycja, to ja już nie wiem czego Wy oczekujecie... Już pominę, że bez szkolenia prawdopodobnie TS straci dofinansowanie na budowę boiska, które może służyć szkółce, AP a nawet seniorom SA.
Jak rozumiem, że ktoś kręci nosem na propozycję TS w sprawie znaków, tak czepiania się propozycji w sprawie szkolenia młodzieży już serio zrozumieć nie potrafię.