Piknik1906 napisał(a):

Parę godzin temu bałem się ciszy, teraz po wywiadzie boję się bardziej :(
W dwóch punktach potwierdzenie tego co mówił Jażdzyński, w trzecim âustępstwaâ. Wygląda, że TS idzie w zaparte. Jak druga strona będzie twarda to trzeba gasić światło (w Kwietnia i inne jakoś nie wierzę).
âUstępstwaâ bo wystarczy, że SA wypowie umowę, zatrudni trenerów i poinformuje rodziców od U13 w dół że warunkiem grania wyżej jest przepisanie się i ma całą Akademię. Zawodnicy od U13 w górę są już teraz zarejestrowani na SA. Tak więc to âustępstwoâ to realizacja czegoś na co i tak wpływu nie mają. SA chodzi o to, żeby jej konkurencji (do rodziców i sponsorów) nie robić. A założona ledwo ponad rok temu Szkółka taką konkurencją będzie.
Nie dogadają się. Nie widzę tego. :(
|
Mylisz się. Do AP idą najlepsi, do SP ci co nie złapali się do AP. To żadna konkurencja tylko uzupełnienie oferty.