Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21805
Stary 21.11.2019, 22:49
Parę godzin temu bałem się ciszy, teraz po wywiadzie boję się bardziej :(

W dwóch punktach potwierdzenie tego co mówił Jażdzyński, w trzecim „ustępstwa”. Wygląda, że TS idzie w zaparte. Jak druga strona będzie twarda to trzeba gasić światło (w Kwietnia i inne jakoś nie wierzę).

„Ustępstwa” bo wystarczy, że SA wypowie umowę, zatrudni trenerów i poinformuje rodziców od U13 w dół że warunkiem grania wyżej jest przepisanie się i ma całą Akademię. Zawodnicy od U13 w górę są już teraz zarejestrowani na SA. Tak więc to „ustępstwo” to realizacja czegoś na co i tak wpływu nie mają. SA chodzi o to, żeby jej konkurencji (do rodziców i sponsorów) nie robić. A założona ledwo ponad rok temu Szkółka taką konkurencją będzie.

Nie dogadają się. Nie widzę tego. :(
Odpowiedz cytując