Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21796
Stary 21.11.2019, 18:52
No i tyle z mojej paplaniny - wszędzie piszę, że chciałbym, żeby spółkę przejął Tomasz Jażdżyński i spółka, jednocześnie staram się wejść w buty TS i przedstawić ich racje, to jestem strażnik TSu.
Odpowiedz cytując