Arkadiusz.Czerepach napisał(a):

obstawiam Cyca , a Dive Pirate to chyba po prostu kretyn
|
A ja obstawiam Ciebie.
Były już takie czasy jak banowali tutaj za złe słowo o SKWK. Jak chcecie to teraz banujcie jak ktoś ma inne zdanie o TSie...
Cenzurę chcesz wprowadzać to proszę bardzo. Wisi mi to.