|
Zgadzam się z przed mówca. Janicki jest najgorszym obrońca w całej ESA. Klemenz uważam jest dobry tylko ma słabego partnera... Wasyl w poprzednim sezonie a w tym też jest cieniem samego siebie. Hojo i Szota mogą sprawić że w końcu nie będziemy tracić bramek. Ja bym z tej dwójki wybierał do partnera Klemenza
Powód: Zgadzam się z Panem karherop
Ostatnio edytowane przez UcheJ : 21.11.2019 o godz. 17:06.
|