Wyświetl pojedynczy post
UcheJ
Senior Member
 
Od: 02.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#40
Stary 21.11.2019, 17:05
Zgadzam się z przed mówca. Janicki jest najgorszym obrońca w całej ESA. Klemenz uważam jest dobry tylko ma słabego partnera... Wasyl w poprzednim sezonie a w tym też jest cieniem samego siebie. Hojo i Szota mogą sprawić że w końcu nie będziemy tracić bramek. Ja bym z tej dwójki wybierał do partnera Klemenza
Powód: Zgadzam się z Panem karherop
Ostatnio edytowane przez UcheJ : 21.11.2019 o godz. 17:06.
Odpowiedz cytując