Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21774
Stary 21.11.2019, 16:31
Cycu napisał(a):Wyświetl post
Dzinus- to nie rozumiem, zaczynasz najpierw przywoływać sukcesy z historii i zasługi TSu, ale gdy JudasPriest zadał pytanie o resort to nagle się oburzasz, to też jest częścią historii czy już nie?

Może będziemy sobie wybierać tylko sukcesy, a to przemilczmy? Zalatuje trochę hipokryzją z twojej strony.
Może dlatego że ja mowie o klubie jako całości włączając to także Cupiała resort Reymana i cokolwiek sobie nie wymyślisz a w zamian dostaje w pysk z dupy wziętymi argumentami? Nie chce mi sie ani tego tłumaczyć ani prowadzic dalej tej dyskusji, jestem na to za stary. Piszcie sobie co chcecie i na kogo chcecie
Odpowiedz cytując