Cycu napisał(a):

Dzinus- to nie rozumiem, zaczynasz najpierw przywoływać sukcesy z historii i zasługi TSu, ale gdy JudasPriest zadał pytanie o resort to nagle się oburzasz, to też jest częścią historii czy już nie?
Może będziemy sobie wybierać tylko sukcesy, a to przemilczmy? Zalatuje trochę hipokryzją z twojej strony.
|
Może dlatego że ja mowie o klubie jako całości włączając to także Cupiała resort Reymana i cokolwiek sobie nie wymyślisz a w zamian dostaje w pysk z dupy wziętymi argumentami? Nie chce mi sie ani tego tłumaczyć ani prowadzic dalej tej dyskusji, jestem na to za stary. Piszcie sobie co chcecie i na kogo chcecie