Wyświetl pojedynczy post
Dzinus
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2003
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21768
Stary 21.11.2019, 16:16
JudasPriest napisał(a):Wyświetl post
Ile z tego było zasługa TS, a ile resortu?
Tylko pytam
No nie wierze ze idziemy w ta strone w tej dyskusji.. przeciez Reyman sie zaraz w grobie przewroci i komus przyp...

Cycu napisał(a):Wyświetl post
A czy ja napisałem, że wszystko leci do kosza? Nie.

Możesz żyć ciągle przeszłością i historią, ale co to da? Ja nie żyłem w tamtych czasach. Żyjesz tu i teraz.
No to jesli zyjemy tu i teraz to czemu obecny TS rozliczacie za ten Sarapaty a do calosci sami przywolujecie Cupiala? Mam powiedziec ojcu ze on sie jako kibic nie liczy bo pokochal "stara" Wisle? Kurcze, hipokryzja na tym forum czasem mnie dobija.
Odpowiedz cytując