JudasPriest napisał(a):

Ile z tego było zasługa TS, a ile resortu?
Tylko pytam
|
No nie wierze ze idziemy w ta strone w tej dyskusji.. przeciez Reyman sie zaraz w grobie przewroci i komus przyp...
Cycu napisał(a):

A czy ja napisałem, że wszystko leci do kosza? Nie.
Możesz żyć ciągle przeszłością i historią, ale co to da? Ja nie żyłem w tamtych czasach. Żyjesz tu i teraz.
|
No to jesli zyjemy tu i teraz to czemu obecny TS rozliczacie za ten Sarapaty a do calosci sami przywolujecie Cupiala? Mam powiedziec ojcu ze on sie jako kibic nie liczy bo pokochal "stara" Wisle? Kurcze, hipokryzja na tym forum czasem mnie dobija.