Cycu napisał(a):

Ale nie możecie zrozumieć, że to sukcesy za Cupiała przyciągnęły na Wisłę te setki tysięcy kibiców, a nie przeszłość?
Dlaczego cracovia nie ma tylu kibiców jak też ma bogatą historię?
|
I to sprawia ze mozna wrzucic do kosza cala reszte? Bo obecne pokolenie wychowalo sie na Cupiale? Jasne ze przyciagnelo spora liczbe kibicow ale za 30 lat inne wydarzenia przyciagna innych i nie bedzie to oznaczalo ze reszta leci do kosza.