serek.c2 napisał(a):

Teraz to dopiero przeczytałem...
Nie obraź się, ale polecam na początek "Kolekcję Klubów" Andrzeja Gowarzewskiego i tom poświęcony Wiśle Kraków.
Ja już kończę w tym wątku, co miałem napisać napisałem.
|
Ale co ma "Kolekcja Klubów" do teraźniejszości? Dive Pirate ma rację, to Bogusław Cupiał stworzył tu prawdziwą piłkę na poziomie, a nie TS.
Gdyby nie on to bylibyśmy dzisiaj takim Hutnikiem albo może Garbarnią. Sam mogę powiedzieć, że gdyby nie on to dzisiaj ze znajomymi nie jeździlibyśmy na Wisłę, bo od tamtych czasów wszystko się zaczęło.