Temat
:
[XVI kolejka] Śląsk Wrocław - Wisła Kraków, 24-11-2019, 17:30
Wyświetl pojedynczy post
Cygan82
Member
Od: 08.2018
Offline
#
39
21.11.2019, 15:42
Ja bym chętnie zobaczył taki skład Buchalik Burliga Klemenz Hojo Sadlok Wojtkowski Basha Chuca ( Savicevicz) Kuba Brożek Buksa
Cygan82
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Cygan82
Znajdź inne posty napisane przez Cygan82