serek.c2 napisał(a):

|
No ale przeczytaj, co Ty piszesz? Rozmawiamy i rozmawiamy, a Ty dochodzisz do wniosku, że najlepiej żeby były dwa znaki i żeby SA została przy swoim logo. Taka sytuacja ma miejsce przecież i nie pasuje ta sytuacja spółce. I mi też nie pasuje, bo chciałbym by Wisła Kraków SA używała historycznego herbu Towarzystwa Sportowego.
|
Piszę że dla mnie to jest OK ale rozumiem osoby którym to nie pasuje ze względu na tradycje. Rozumiem też dążenie SA do używania tradycyjnego logo które jest pożądane prze większość kibiców.
Dla mnie osobiście SA może sobie zaprojektować nawet trzecie logo ważne żeby miało do niego 100% praw i nie było niczyim zakładnikiem.
Ale to nie ja wyciągnąłem spółkę z czarnej d i nie ja tam wsadziłem pieniądze, czas oraz energię.