Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21758
Stary 21.11.2019, 15:24
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
No ale przeczytaj, co Ty piszesz? Rozmawiamy i rozmawiamy, a Ty dochodzisz do wniosku, że najlepiej żeby były dwa znaki i żeby SA została przy swoim logo. Taka sytuacja ma miejsce przecież i nie pasuje ta sytuacja spółce. I mi też nie pasuje, bo chciałbym by Wisła Kraków SA używała historycznego herbu Towarzystwa Sportowego.
Piszę że dla mnie to jest OK ale rozumiem osoby którym to nie pasuje ze względu na tradycje. Rozumiem też dążenie SA do używania tradycyjnego logo które jest pożądane prze większość kibiców.

Dla mnie osobiście SA może sobie zaprojektować nawet trzecie logo ważne żeby miało do niego 100% praw i nie było niczyim zakładnikiem.
Ale to nie ja wyciągnąłem spółkę z czarnej d i nie ja tam wsadziłem pieniądze, czas oraz energię.
Powód: d
Ostatnio edytowane przez Dive Pirate : 21.11.2019 o godz. 15:26.
Odpowiedz cytując