Wyświetl pojedynczy post
Dive Pirate
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Central Visayas

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21746
Stary 21.11.2019, 14:48
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ja już odpowiedziałem wielokrotnie - nie chcę żadnego podziału na jakieś pamiątki piłkarskie i niepiłkarskie, widzę jeden duży, profesjonalny sklep z bardzo szerokim asortymentem. Zarządzany przez SA. I z tego tortu odprowadzać powinno się jakiś % czy tam ustaloną kwotę do TS (bo TS wycofuje się z takiej działalności).
A ja widzę rozdział bo można bezkolizyjnie sprzedawać jedno i drugie a SA będzie wolne od prowizji i problemów w przyszłości. Dzięki temu o wiele bardziej atrakcyjne jako marka do odsprzedaży.
Odpowiedz cytując