serek.c2 napisał(a):

|
Ja już odpowiedziałem wielokrotnie - nie chcę żadnego podziału na jakieś pamiątki piłkarskie i niepiłkarskie, widzę jeden duży, profesjonalny sklep z bardzo szerokim asortymentem. Zarządzany przez SA. I z tego tortu odprowadzać powinno się jakiś % czy tam ustaloną kwotę do TS (bo TS wycofuje się z takiej działalności).
|
A ja widzę rozdział bo można bezkolizyjnie sprzedawać jedno i drugie a SA będzie wolne od prowizji i problemów w przyszłości. Dzięki temu o wiele bardziej atrakcyjne jako marka do odsprzedaży.