serek.c2 napisał(a):

|
Ok, rozumiem o czym piszesz, tylko dochodzimy do sedna - z jednej strony Cała Wisła Zawsze Razem, ale z drugiej strony TS ma pozbyć się wszystkiego i zdechnąć, bo piłka - którą TS stworzył, ale sprzeda spółkę - generuje największe zainteresowanie. To jedna Wisła, czy jednak nie, CWZR, czy jednak osobno?
|
Piłkę która zainteresowała szersze grono ludzi stworzył BC a nie żaden TS :]
Więc skoro teraz ktoś chce ten ciężar brać na siebie bierze cały wózek z gównem oraz profitami, TS chętnie odda gówno a profity chiałby przytulić dla siebie w jak największej części - TO SE NE DA !
I o tym prawi TJ w wywiadach, ja to im się naprawdę zaczynam dziwić, goście mają poukładane życia i muszą się jeszcze z koniami po czołach kopać chcąc zrobić coś dobrego.
TS stworzył Ly wanna oraz inne ciekawe sprawy plus doprowadził do zarżnięcia jedynej sekcji która jak sam zauważasz daje profity czyli piłki. Więc WTF ? Chyba się niezbyt nadają do zarządzania czymkolwiek ?