Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21740
Stary 21.11.2019, 14:39
Dive Pirate napisał(a):Wyświetl post
Serku idziesz w demagogię, TS może sprzedawać cokolwiek chce jeśli chodzi o swoje sekcje czy to szachy czy kosz, bierki, cymbergaj czy cokolwiek innego tam mają.

Gadżety piłkarskie powinny być tylko dla SA i osób które chcą ciągnąc ten wózek. Dlatego jest problem znaku i nazwy bo TS chce sianka z pamiątek a pewnie tylko na piłce mogą zarobić.

Ja się wczoraj pytałem jak chcesz rozwiązać sprzedaż pamiątek piłkarskich przez TS oraz SA ? Nie odpowiedziałeś ale może masz jakieś pomysły ? Dla osób myślących logicznie i pragmatycznie nie można tego dzielić bo to jest bez sensu.
Wejść na stronę sklepu TS: https://sklep.tswisla.pl
I wskaż mi gadżety piłkarskie, które sprzedają, a nie powinni? (poza np. koszulką retro, którą zapewne byś wskazał)
Odpowiedz cytując