Dive Pirate napisał(a):

Serku idziesz w demagogię, TS może sprzedawać cokolwiek chce jeśli chodzi o swoje sekcje czy to szachy czy kosz, bierki, cymbergaj czy cokolwiek innego tam mają.
Gadżety piłkarskie powinny być tylko dla SA i osób które chcą ciągnąc ten wózek. Dlatego jest problem znaku i nazwy bo TS chce sianka z pamiątek a pewnie tylko na piłce mogą zarobić.
Ja się wczoraj pytałem jak chcesz rozwiązać sprzedaż pamiątek piłkarskich przez TS oraz SA ? Nie odpowiedziałeś ale może masz jakieś pomysły ? Dla osób myślących logicznie i pragmatycznie nie można tego dzielić bo to jest bez sensu.
|
Wejść na stronę sklepu TS:
https://sklep.tswisla.pl
I wskaż mi gadżety piłkarskie, które sprzedają, a nie powinni? (poza np. koszulką retro, którą zapewne byś wskazał)