Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
Qadou
Senior Member
Od: 01.2015
Offline
#
21737
21.11.2019, 14:10
Tak czy owak koniec końców dogadać się muszą bo TS chyba ma świadomość że jak nie ulegnie SA i zostanie to w martwym punkcie to trio wycofa się z inwestycji a oni zostaną na lodzie przy okazji klub upadnie, ani jednym ani drugim to nie na rękę.
Qadou
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Qadou
Znajdź inne posty napisane przez Qadou