maaarcin napisał(a):

|
W takim razie pytanie. Po co kupowałeś akcje, skoro uważałeś, że cena jest nie fair? Przecież jeszcze przed ich emisją były znane zasady i warunki na jakich SA może trafić ostatecznie do trio?
|
Na tyle je Trio wyceniło i nadal na tyle wycenia, proonując innym inwestorom. Dla siebie wyceniają niżej. To jest nie fair.