Wyświetl pojedynczy post
kowalkowskij
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21726
Stary 21.11.2019, 13:47
maaarcin napisał(a):Wyświetl post
W takim razie pytanie. Po co kupowałeś akcje, skoro uważałeś, że cena jest nie fair? Przecież jeszcze przed ich emisją były znane zasady i warunki na jakich SA może trafić ostatecznie do trio?
Na tyle je Trio wyceniło i nadal na tyle wycenia, proonując innym inwestorom. Dla siebie wyceniają niżej. To jest nie fair.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując