Wyświetl pojedynczy post
maaarcin
Moderator
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21724
Stary 21.11.2019, 13:42
W takim razie pytanie. Po co kupowałeś akcje, skoro uważałeś, że cena jest nie fair? Przecież jeszcze przed ich emisją były znane zasady i warunki na jakich SA może trafić ostatecznie do trio?
Odpowiedz cytując