Skawa Wadowice napisał(a):

|
Ja tez przypuszczam porazke. Najwazniejsze by nasza gra ulegla poprawie a to pozwoli patrzec z optymizmem na runde wiosenna.
|
Każdy wynik jest możliwy. Śląsk to nie Real Madryt, jeżeli nasi zagrają na swoim wysokim poziomie i nie będzie tragikomedii w obronie to i remis, i zwycięstwo są realne. Jeśli... Wszystko leży tak naprawdę w głowach piłkarzy.
Prawie na pewno będzie to jednak mecz którego nie będzie się dało oglądać na trzeźwo.