Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 21.11.2019, 13:40
Skawa Wadowice napisał(a):Wyświetl post
Ja tez przypuszczam porazke. Najwazniejsze by nasza gra ulegla poprawie a to pozwoli patrzec z optymizmem na runde wiosenna.
Każdy wynik jest możliwy. Śląsk to nie Real Madryt, jeżeli nasi zagrają na swoim wysokim poziomie i nie będzie tragikomedii w obronie to i remis, i zwycięstwo są realne. Jeśli... Wszystko leży tak naprawdę w głowach piłkarzy.

Prawie na pewno będzie to jednak mecz którego nie będzie się dało oglądać na trzeźwo.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując