Dzinus napisał(a):

Odnosilem sie to fragmentu "Własnych pieniędzy. Nie pożyczać. ". No wiec Cie informuje ze jesli przejma klub to za ich pieniadze bo pozyczka zmieni sie w akcje. A to ze chcialbys zeby ktos wszedl z 80 milionami zeby bylo fair no coz... tez nie mialbym nic przeciwko ale zejdz na ziemie.
|
To tak samo powinny być przekonwertowane akcje kibiców. Po równej kwocie.