Wyświetl pojedynczy post
kowalkowskij
Senior Member
 
 
Od: 05.2012

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21723
Stary 21.11.2019, 13:40
Dzinus napisał(a):Wyświetl post
Odnosilem sie to fragmentu "Własnych pieniędzy. Nie pożyczać. ". No wiec Cie informuje ze jesli przejma klub to za ich pieniadze bo pozyczka zmieni sie w akcje. A to ze chcialbys zeby ktos wszedl z 80 milionami zeby bylo fair no coz... tez nie mialbym nic przeciwko ale zejdz na ziemie.
To tak samo powinny być przekonwertowane akcje kibiców. Po równej kwocie.
Tylko wspólnie można coś zbudować. Wisła Kraków - Lechia Gdańsk - Śląsk Wrocław
Odpowiedz cytując