kowalkowskij napisał(a):

|
Kibice objęli 5% akcji. Więc oni muszą wyłożyć 80 mln. Własnych pieniędzy. Nie pożyczać.
|
o Jezu xD
PS. Swoja droga ostro mylisz pojecia. Te "inne osoby ktore chcialy tak wejsc" proponowaly wziecie pozyczki w IMIENIU SA i w ten sposob finansowac klub, ergo sprawiajac ze klub zobowiazywalby sie te pieniadze splacic. Trio jesli zdecyduje sie wejsc do Wisly teraz zrobi to poprzez zamiane dlugu 4.5 miliona na akcje - nie bedzie sie to wliczac do zadnego dlugu klubu. Tak wiec beda to ich pieniadze ktore juz wlozyli w klub i ktorych nie odzyskaja (chyba ze sprzedadza klub kiedys). Patrzac po zawzietosci Twoich postow i odpornosci na logike nie spodziewam sie zebysmy Cie przekonali do czegokolwiek ale chociaz sprobuj sie zastanowic nad tym co piszesz zeby mialo jakies oparcie w rzeczywistosci
