Wyświetl pojedynczy post
!!IRIVER!!
Senior Member
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21717
Stary 21.11.2019, 13:12
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Czyli chcesz powiedzieć, że wydymali kibiców i dobra jest?
Jak gangusy dymały kibiców to Ci się bardziej podobało?
Jeśli trio nas "wydymało" to, szczerze, wolę takie "dymanie" niż 4 ligę z patologią u władzy.
Odpowiedz cytując