serek.c2 napisał(a):

|
W jaki sposób TS zarabia na sekcji piłkarskiej? Może mi to ktoś wyjaśnić? Czy chodzi o te "piłkarskie gadżety"?
|
Sprzedaż koszulek, gadżetów etc.
Akademia piłkarska (która jest gówno warta bez samej sekcji piłkarskiej).
Być może też urodził się tam "sprytny" pomysł żeby dług wewnętrzny stał się realnym kiedy sekcja piłkarska stanie na nogi, ale tu potrzeba oceny eksperta.
Wszystko masz opisane w wywiadzie z Jażdżyńskim, np. kwestia koszulki z Reymanem, kiedy TS puścił własną konkurencyjną za 25% kwoty.
TS może sprzedawać koszulki np. sekcji szachowej, ale niczego co odnosi się do piłki. To musi zostać uregulowane.