Wyświetl pojedynczy post
Ajax
Socios Wisła Kraków
 
Od: 05.2003
Skąd: Poznań - emigracja

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21714
Stary 21.11.2019, 13:05
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Kibice objęli 5% akcji. Więc oni muszą wyłożyć 80 mln. Własnych pieniędzy. Nie pożyczać.
Rozumiem że 80 milionów funtów netto co najmniej i z tego 20% dla Ciebie za doradztwo i trzymanie pieczy na bezpieczeństwem klubu

W ogóle podstępne to trio wyłożyli własną kasę żeby ratować klub którego nikt poza gangusami i księciem z Azji nie chciał kupić i mają jeszcze czelność nie wykładać kolejnych 80 milionów
Odpowiedz cytując