Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21696
Stary 21.11.2019, 11:56
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Ale czego ja nie doceniam, jak ja mam w zasadzie takie samo zdanie jak Ty? Różnie się tylko w podejściu do tematu znaków, choć i tutaj się nie upieram. I próbuje się też postawić w butach TS dodatkowo, zrozumieć drugą stronę.
Tyle że ja TS rozumiem, próbują rżnąć głupa na zasadzie "co złego to nie my" i zarabiać dalej na sekcji piłkarskiej nie dokładając nawet złotówki, mimo że sporo z długów zostało wygenerowanych pod własnością TS-u. Ale tak się nie da, ten numer nie przejdzie. Nikt się na to nie zgodzi.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując