wściekłe pięści węża napisał(a):

Bo Wisła, to nie tylko piłka nożna.
Gdyby ktoś zaoferował sprzedaż terenów, żeby uratować piłkę w ekstraklasie, to powinien zostać wyśmiany w najlepszym przypadku.
|
Pytanie jak długo TS by pociągnęło bez piłki. Rok? Dwa?