Wyświetl pojedynczy post
Piknik1906
Senior Member
 
Od: 01.2019

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21693
Stary 21.11.2019, 11:25
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Trio na razie złotówki nie dołożyło do tego... Nie kwestionuję ich pracy, szacun. Przejmą teraz SA za darmo, a głupi kibice spłacą długi. 100% akcji za bezcen, bez żadnego wkładu własnego. Majstersztyk. Jak ktoś tego nie widzi, to jest debilem. Po to to było. Kto ma wymusić na nich nakłady w wysokości ich żądań od potencjalnych inwestorów?
Kolejny. Wyznawca mitycznych inwestorów co by weszli jakby byli dobrze traktowani. Szkoda że jak była okazja to zostawili klub żeby sobie zbankrutował. Czytałeś wywiad z TJ? 100 koła od JK i TJ na akademię do TSu to jest nic? Duże kilkadziesiąt tysięcy wrzucone przez Królewskiego w 50KforWK to jest nic? Milion co najmniej w odpuszczonym wynagrodzeniu za etat w Wiśle od TJ to orzeszki?

8 pytanie. Zresztą pozostałe też warto przeczytać.
https://sport.interia.pl/klub-wisla-...-t,nId,3336736
Odpowiedz cytując