Wyświetl pojedynczy post
serek.c2
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21692
Stary 21.11.2019, 11:18
Ale czego ja nie doceniam, jak ja mam w zasadzie takie samo zdanie jak Ty? Różnie się tylko w podejściu do tematu znaków, choć i tutaj się nie upieram. I próbuje się też postawić w butach TS dodatkowo, zrozumieć drugą stronę.
Odpowiedz cytując