|
Warunki stawiane przez sekcję piłkarską są jedynymi logicznymi, pozwalającymi sekcję sprzedać. Bez rozwiązania kwestii znaków handlowych (czyli w praktyce sklepu klubowego), akademii (żeby konkurencyjna wobec klubu z jego logo nie powstała) i długu wewnętrznego nie ma szansy ani na sprzedaż, ani normalne funkcjonowanie bo nikt w taki układ nawet złotówki nie zainwestuje.
TS jeśli chce pogrzebać sekcję piłkarską niech to robi z pełną świadomością konsekwencji, również finansowych. Nie uda mu się już dorabiać na boku na prywatnym podmiocie jakim jest teraz sekcja piłkarska, te czasy się skończyły bezpowrotnie.
Wypowiedź tria to równie dobrze może być podkładka pod wycofanie z Wisły, wyjaśnienie przyczyn. I TS nikogo nie będzie mógł winić tylko siebie. Mogą się próbować bawić w twardych biznesmenów, ale to tylko zabawa, która skończy się bardzo źle. Faktem jest, że nie mają żadnych argumentów, bo jeśli obecni zarządzający klubem odejdą zostaną tylko z większymi długami, jako grabarze sekcji piłkarskiej. Powodzenia.
Myślę serek że nie doceniasz powagi sytuacji.
Ostatnio edytowane przez wolfy : 21.11.2019 o godz. 11:47.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
|