Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9
Stary 21.11.2019, 10:58
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli.
Idąc tym tokiem rozumowania, Janickiego niestety już na oczy widziałem, i to praktycznie w każdym meczu. Stąd mam o nim wyrobione zdanie, że zwyczajnie jest FATALNY. Dziękuje. Teraz chcę zobaczyć kolejnego, kogo mamy w obwodzie. Krótka piłka.

Moim zdaniem jest mozliwość zestawieia kilku par stoperów bez Janickiego i każda z tych opcji będzie lepsza, albo niech chociaż okaże się, że niekoniecznie. Oto przykłady:

Sadlok - Klemenz; Wasyl-Klemenz; Burliga-Klemenz; Hoyo-Klemenz; Szota-Klemenz; Sadlok-Wasyl; Burliga-Wasyl, Szota- Wasyl...... itd
Odpowiedz cytując