wolfy napisał(a):

|
Dopóki Szota nie zagra jednego dobrego meczu w ekstraklasie radzę przestać o nim truć. Uprzedzając pytanie - zagra kiedy wystawi go trener, nie kibice, dla których najlepsi piłkarze są zawsze na ławce, bo ich jeszcze na oczy nie widzieli.
|
Idąc tym tokiem rozumowania, Janickiego niestety już na oczy widziałem, i to praktycznie w każdym meczu. Stąd mam o nim wyrobione zdanie, że zwyczajnie jest FATALNY. Dziękuje. Teraz chcę zobaczyć kolejnego, kogo mamy w obwodzie. Krótka piłka.
Moim zdaniem jest mozliwość zestawieia kilku par stoperów bez Janickiego i każda z tych opcji będzie lepsza, albo niech chociaż okaże się, że niekoniecznie. Oto przykłady:
Sadlok - Klemenz; Wasyl-Klemenz; Burliga-Klemenz; Hoyo-Klemenz; Szota-Klemenz; Sadlok-Wasyl; Burliga-Wasyl, Szota- Wasyl...... itd