Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#32
Stary 21.11.2019, 10:56
siara napisał(a):Wyświetl post
A jak ma zagrać, skoro nie jest wystawiany ?
Na to pytanie już odpowiedziałem, po raz kolejny w ciągu X lat. Na treningach i w rezerwach ma udowodnić. Jakoś Buksie czy Hoyo się udało, a wcześniej Małeckiemu, Stolarskiemu, Chrapkowi, Brożkom...

Gra w pierwszym składzie to nie jest akcja charytatywna, tylko przywilej dla najlepszych. A wy od lat odwracacie kolejność, że niby każdy ma dostać szansę zawalić mecz bo inaczej to jest jawna niesprawiedliwość. W sporcie nie ma sprawiedliwości społecznej, zawodowa piłka to nie akcja afirmacyjna, jesteś za słaby - nie grasz.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując