siara napisał(a):

|
A jak ma zagrać, skoro nie jest wystawiany ?
|
Na to pytanie już odpowiedziałem, po raz kolejny w ciągu X lat. Na treningach i w rezerwach ma udowodnić. Jakoś Buksie czy Hoyo się udało, a wcześniej Małeckiemu, Stolarskiemu, Chrapkowi, Brożkom...
Gra w pierwszym składzie to nie jest akcja charytatywna, tylko przywilej dla najlepszych. A wy od lat odwracacie kolejność, że niby każdy ma dostać szansę zawalić mecz bo inaczej to jest jawna niesprawiedliwość. W sporcie nie ma sprawiedliwości społecznej, zawodowa piłka to nie akcja afirmacyjna, jesteś za słaby - nie grasz.