Wyświetl pojedynczy post
pawlozm
Senior Member
 
 
Od: 02.2017
Skąd: R22

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21688
Stary 21.11.2019, 10:46
Rok temu w grudniu nikt nie był taki cwany i mądry. Czwórka po analizie jaki jest burdel, podziękowała. Gdyby nie Trio, to nie byłoby czego zbierać. teraz każdy mądry.
Co do mitycznych gruntów, czemu TS z nich nie skorzystał rok temu jak Wisły już praktycznie nie było czemu z tych gruntów nie wygenerowali choćby tych 4,5 miliona
Należy się pełne poparcie Trójce, zostało trzymać kciuki, że w dalszym ciągu będą Wisłe wyciągać z tego bagna.
Odpowiedz cytując