Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#21686
Stary 21.11.2019, 10:37
serek.c2 napisał(a):Wyświetl post
Czemu na wieczne nieoddanie i czemu mityczne grunty, wyjaśnisz? Przecież jeśli się nie dogadają, to trzeba bedzi panów ratowników kiedyś spłacić, a faktem jest, że pożyczki są zabezpieczone hipoteką. W przypadku braku porozumienia TS będzie musiał się z tym zmierzyć. Jak chce to zrobić, nie wiem...
kowalkowskij napisał(a):Wyświetl post
Trio na razie złotówki nie dołożyło do tego... Nie kwestionuję ich pracy, szacun. Przejmą teraz SA za darmo, a głupi kibice spłacą długi. 100% akcji za bezcen, bez żadnego wkładu własnego. Majstersztyk. Jak ktoś tego nie widzi, to jest debilem. Po to to było. Kto ma wymusić na nich nakłady w wysokości ich żądań od potencjalnych inwestorów?
Czyli kolego kowalkowskij zakłada, że się dogadają, więc czemu TS ma wtedy spłacać te 4.5 mln złotych?
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."
Odpowiedz cytując