serek.c2 napisał(a):

|
Czemu na wieczne nieoddanie i czemu mityczne grunty, wyjaśnisz? Przecież jeśli się nie dogadają, to trzeba bedzi panów ratowników kiedyś spłacić, a faktem jest, że pożyczki są zabezpieczone hipoteką. W przypadku braku porozumienia TS będzie musiał się z tym zmierzyć. Jak chce to zrobić, nie wiem...
|
kowalkowskij napisał(a):

|
Trio na razie złotówki nie dołożyło do tego... Nie kwestionuję ich pracy, szacun. Przejmą teraz SA za darmo, a głupi kibice spłacą długi. 100% akcji za bezcen, bez żadnego wkładu własnego. Majstersztyk. Jak ktoś tego nie widzi, to jest debilem. Po to to było. Kto ma wymusić na nich nakłady w wysokości ich żądań od potencjalnych inwestorów?
|
Czyli kolego kowalkowskij zakłada, że się dogadają, więc czemu TS ma wtedy spłacać te 4.5 mln złotych?