Temat
:
TS Wisła byłym właścicielem Wisły Kraków S.A.
Wyświetl pojedynczy post
ABG Bochnia
Member
Od: 07.2014
Offline
#
21679
21.11.2019, 10:06
Przecież TS miałby mieć opcję pierwokupu w przypadku upadku SA więc o co w ogóle ta dyskusja?
ABG Bochnia
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do ABG Bochnia
Znajdź inne posty napisane przez ABG Bochnia