kowalkowskij napisał(a):

|
Trio na razie złotówki nie dołożyło do tego... Nie kwestionuję ich pracy, szacun. Przejmą teraz SA za darmo, a głupi kibice spłacą długi. 100% akcji za bezcen, bez żadnego wkładu własnego. Majstersztyk. Jak ktoś tego nie widzi, to jest debilem. Po to to było. Kto ma wymusić na nich nakłady w wysokości ich żądań od potencjalnych inwestorów?
|
Ja dołożyłem sporo jak na moją skromną kieszeń i nie uważam się za głupka. Gdybym miał możliwości to bym się do naszego trio przyłączył i dorzucił jak oni po 1,5 mln.
A Ty coś dołożyłeś, czy tylko tak pier.dolisz o niczym?